Rooster

Zaandam (Diemen hieronder)

Tijd                      Les                                             Docent

******************************************************************************

Maandag

16:00-17:00     Pirouettes 3 (selectie)                                      – Natalja                  
17:00-18:00     Pirouettes 4  (selectie)                                    – Natalja                 
18:00- 19:15    Pirouettes 5  (selectie)                                     – Natalja            

19:30-20:45     Fitness Barre – volw.                                       – Igor     Proefles                 

 

Dinsdag

16:00-17:00     Pirouettes 2 (4-6  jaar)                                  – Natalja                   
17:00-18:00     Pirouettes 3  (7-9 jaar)                                  – Natalja                
18:30- 19:30    Studenten groep  (MH)                                – Natalja                
19:30-20:15     SPITZEN   (MH)                                                   – Natalja                  

 

Woensdag

14:45-15:45    Pirouettes 1 (5-6 jaar)                                     – wordt gevormd    geef je op           
15:45-16:45    Pirouettes 2 (6-7 jaar)                                    – Natalja                
16:45-17:45    Jazz Ballet 4 (9-10 jaar)                                  – Igor                       
17:45- 18:45   Jazz Ballet 5 (11-14 jaar)                                  – Igor                      

19:30-20:45     Fitness Barre – volw.                                     – Igor  , Proefles                    

 

Donderdag

16:00-17:00    PBT Pirouettes  (selectie 3)                              – Igor
17:00-18:15    PBT +SPITZEN   (9- 11 jaar, selectie 4,5)           –  Igor+Natalja                        
19:00-20:00    Moderne dans  (12- 16 jaar)                           –  wordt gevormd      

 

Vrijdag

15:30-16:30    Caractere dans 2 (6- 8 jaar)                         – Natalja   
16:45-17:45    Caractère dans 4 (9-11 jaar)                           – Natalja                 
18:00-19:00    Caractère dans 5 (11-14 jaar)                          – Natalja                 
19:00-20:00    Trucjes dans (Jongens 7+)                               – Igor, wordt gevormd   

 

Zaterdag

09:15-10:00    PeuterPret   (3-4 jaar)                                      – Natalja/Elena                     
10:00-11:00    Pirouettes 1 (5-6 jaar)                                       – Igor/Elena                     
11:00-12:00    Pirouettes 2 (6-9 jaar)                                      – Igor /Elena                   

12:15-14:15    Kathak dans  volw.                                             – Igor       Proefles                 

14:30-16:00    Prive les op afsprak   

16:30- 19:00    Studenten groep  (MH)                                   – Natalja

                                                    

 

Geen lessen in de studio op:

Herfstvakantie:    20 – 27 okt.                                  

Kerstvakantie:      22 dec.- 5 jan.                            

Krokusvakantie:   16 – 23 feb

Passen:                    12, 13 apr..                                

Meivakantie:        26 apr.- 3 mei              

Hemelvaartsdag :  21 mei

Pinksterweekend: 31mei, 1 jun.

Eindvoorstelling:   3,4 juli (!!!!!!!!)

Zomervakantie:     5 jul.- 30 aug.

Tijdens zomervakantie: geen incasso.

Diemen

Tijd                        Les                                                          Locatie/Docent

************************************************************************

Maandag                                                       Schoolstraat 61

20:15- 21:15        Hatha Yoga                                        -Natalja     

Dinsdag                                                          Schoolstraat 61

16:00-17:00            Jazz 3 (8-10 jaar)          wordt gevormd      -Igor/ Benthe

17:00- 18:00         Jazz 4  (10-12 jaar)                                               – Igor/ Benthe          

Woensdag                                                     Burg. van Tienenweg 20, Elsina

18:45- 19:45        Hatha Yoga                                                           -Natalja        
19:45- 20:45        Hatha Yoga                                                          – Natalja        

 Donderdag                                                   Schoolstraat 61

16:00- 17:00         Fantasia 3  (7-8 jaar)                                             – Elissa    Selectie groep
17:00- 18:00         Fantasia 4  (9-10 jaar)                                           – Elissa    Selectie groep

18:45-20:00      Fitness Barre – volw.                                                Igor             

 Zaterdag                                                      Schoolstraat 61

08:45- 09:30         ToverKoffer   (3- 4 jaar)                                           – Aljona       
09:30- 10:30         Fantasia 1       (4-5 jaar)                                            – Aljona     
10:30- 11:30         Fantasia 2         (6 jaar)                                               – Aljona/Benthe     
11:30- 12:30         Fantasia 3        (7-8 jaar)                                            – Natalja      
12:45- 13:45         Fantasia 4        (9-10 jaar)                                         –  Natalja      
14:00- 15:00         Fantasia 1B     (5-6 jaar) wordt gevormd           –  Natalja      

 

Geen lessen in de studio op:

Herfstvakantie:    20 – 27 okt.                                 Passen:                  12, 13 apr.

Kerstvakantie:      22 dec.- 5 jan.                          Meivakantie:        26 apr.- 3 mei                        

Krokusvakantie:   16 – 23 feb.                                 Pinksterweekend: 31mei, 1 jun.

Jubileumvoorstelling 3,4 juli !!!!!                        Hemelvaartsdag : 21 mei                      

 Zomervakantie:     5 jul.- 30 aug.                                    

Shopping cart

0

Geen producten in je winkelmand.

error: Content is protected !!